Zadaj nam dowolne pytanie związane z obowiązkowym audytem energetycznym dużego przedsiębiorstwa!

Naszą bezpłatną konsultację proponujemy dużym przedsiębiorstwom, które zgodnie z Ustawą z dnia 20 maja 2016 r. o efektywności energetycznej mają obowiązek wykonywanie cyklicznych audytów energetycznych.

Bezpłatna konsultacja to 15 minut, które możesz wykorzystać na skonsultowanie dowolnego tematu związanego z przeprowadzeniem obowiązkowego audytu energetycznego. Zawsze umawiamy dogodny dla obu stron termin i dbamy o wysoki poziom udzielanych odpowiedzi. 

Kto będzie odpowiadać?

Zaraz po zamówieniu bezpłatnej konsultacji skontaktuje się z Tobą nasze biuro, dopyta o temat i umówi dogodny termin rozmowy z ekspertem. Każdą rozmowę prowadzi nasz wewnętrzny konsultant w oparciu o swoje pełne doświadczenie i wiedzę. Nawet jeżeli nie będzie znać odpowiedzi, skonsultuje temat z pełnym zespołem i wróci z odpowiedzią.

Bądź z nami na bieżąco!

    Administratorem danych osobowych jest ON/OFF ENERGY sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Adama Mickiewicza 37/58, 01-625 Warszawa. Administrator danych dokonał wyznaczenia Inspektora Ochrony Danych (,,IOD”), adres email: biuro@onoffenergy.pl. Podane dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO przy czym prawnie usprawiedliwiony interes realizowany przez Administratora należy rozumieć jako udzielenie odpowiedzi na zapytanie lub udzielenia odpowiedzi na przekazaną wiadomość.